آموزش عکاسی

ساخت آگهی و تبلیغ تلویزیونی همراه با نکات ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حتما می دانید که روش های بسیار و مختلفی برای انجام تبلیغات وجود دارد که شما می توانید از طریق آن ها به تعداد مخاطبان خود اضافه نمایید. اما بر اساس نظر سنجی هایی که اخیرا انجام شده است، آگهی و تبلیغات تلویزیونی همچنان در صدر جدول هستند. به این معنا که از دید مخاطبان دارای اعتماد بیشتری هستند و خیلی بهتر می توانند تاثیر گذار باشند. بنابراین ساخت آگهی و تبلیغ تلویزیونی هم چنان گزینه اول افراد برای معرفی کسب و کار خود است.


طراحی و تولید آگهی و تبلیغ تلویزیونی

بر اساس نظرسنجی که روی 1000 نفر انجام شد، به ترتیب 60 درصد از افراد بعد از دیدن تبلیغ تلویزیونی، 45 درصد بعد از دیدن آگهی چاپی، 43 درصد بعد از دیدن تبلیغات آنلاین و 42 درصد بعد از دیدن تبلیغ در شبکه های اجتماعی اقدام به استفاده از محصولات و خدمات می کنند. همان طور که می بینید اختلاف زیادی بین سایر روش های تبلغاتی نیست ولی استفاده از آگهی و تبلیغ تلویزیونی بسیار رایج و مورد اعتماد افراد است.

قطعا می دانید که هزینه آگهی و تبلیغ تلویزیونی نسبت به سایر روش ها خیلی بیشتر است. همین موضوع باعث شده است که افراد اهمیت بیشتری به این نوع تبلیغ بدهند چرا که عقیده دارند صاحب این تجارت برای فعالیت و حرفه خود ارزش زیادی قائل است.


همچنین استفاده از ساخت آگهی و تبلیغ تلویزیونی محدود کننده شما نیست. به عبارت دیگر حتما دیده اید که بسیاری از تبلیغات که به صورت آنلاین و یا کلیکی هستند ممکن است اصلا توسط مخاطبان مورد توجه قرار نگیرند. یا به عنوان مثال دیگر تبلیغاتی که در رادیو انجام می شوند وابسته به فرکانس محلی هستند. در حالی که شما در ساخت آگهی و تبلیغ تلویزیونی با محدودیت رو به رو نبوده و می توانید افراد زیادی را از خدمات و محصولات خود آگاه سازید. به شما پیشنهاد می کنیم گلچین بهترین تیزرهای تبلیغاتی جهان 2017 را مشاهده فرمائید.

اگر شرکت مناسبی را برای انجام این کار انتخاب کنید می توانید بهترین بازده را با به صرفه ترین هزینه دریافت کنید. گروه آداک در این زمینه می تواند راهنمای شما باشد. منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.


نکات ساخت و پخش آگهی بازرگانی موفق

  1. با استفاده از تبلیغ تلویزیونی شما می توانید به راحتی از اهنگ، صدا و تصویر به گونه ای استفاده کنید که بیشترین تاثیر را روی مخاطب خود داشته باشید. همان طور که دیدید بر اساس آمارها این تاثیر بیشتر از تاثیر دیدن یک ویدئو در تلفن های هوشمند است. بنابراین از این عناصر برای ایجاد یک رابطه عاطفی با مخاطب خود استفاده کنید.
  2. قطعا در خانواده خود نیز دیده اید افراد زمانی که در حال تماشای تلویزیون هستند از سایر وسایل مانند تبلت و یا تلفن همراه خود استفاده می کنند. بنابراین شما باید به گونه ای این دو محیط مختلف را به یکدیگر متصل کنید. به همین علت در تبلیغ تلویزیونی خود فراموش نکنید که از نمایش ادرس وب سایت و سایر شبکه های اجتماعی غافل نشوید. بر اساس امارها استفاده از این تکنیک ها بر جلب اعتماد مخاطب تاثیر زیادی دارد.
  3. در صورتی که شما گروه مناسبی برای انجام تبلیغات خود استفاده کرده باشید می توانید از آن ها این درخواست را داشته باشید که تبلیغ را به صورت چند هدفه بسازند. بنابراین اگر این تبلیغ دارای ورژن های مختلف باشد می توانید از نسخه های دیگر آن متناسب با یوتیوب و یا سایر شبکه های اجتماعی استفاده کنید.
  4. استفاده از این روش تبلیغاتی نیز مانند سایر روش ها نیاز دارد که به درستی به مخاطبان ارائه شود. به عبارتی شناسایی مخاطب هدف اگر به درستی انجام نشود شما نمی توانید انتظار داشته باشید که بازده مناسبی از تبلیغ خود حتی با بهترین روش ساخت آگهی و تبلیغ تلویزیونی داشته باشید.

 

در نهایت مسئله این است که شما به عنوان صاحب یک تجارت چگونه مخاطبان معمولی را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید. تبلیغات یکی از بهترین روش هایی است که در صورتی که به درستی انجام شود می تواند در زمینه رشد شما تاثیر زیادی داشته باشد. در این مقاله دیدیم که اگر می خواهید تبلیغات منحصر به فردی داشته باشید می توانید از ساخت آگهی و تبلیغ تلویزیونی استفاده کنید. گروه آداک با توجه به تجربه طولانی که در این زمینه دارد می تواند به خوبی شما را راهنمایی کرده تا در میان رقبای خود در ذهن مشتریان و مخاطبان همیشه ماندگار شوید.

درباره استودیو آداک

استودیو عکاسی آداک در سال 1387 فعالیت خود را در زمینه عکاسی ودینگ، اسپرت، مدلینگ و ... آغاز کرده است. این استودیو با استفاده از به روز ترین تجهیزات آتلیه ای و همچنین با به کار گیری نیروهای متخصص و حرفه ای خانم و آقا در زمینه عکاسی، ادیت، فتوشاپ و ... آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. ارائه انواع خدمات مختلف عکاسی در کنار حفظ کیفیت و رضایتمندی مشتری، از مهمترین اهداف این مجموعه می باشد.